אירועי קהילה וספריות ציבוריות

אירועים בבתי ספר, מועצות מקומיות, שרותי רווחה, עמותות, וספריות ציבוריות. כל אלה מזמינים את הגמד הנעלם וזוכים לתגובות נלהבות על הבחירה המתאימה. המשחקים מתאימים לילדים, מורים, הורים, סבים וסבתות. כולם יחד או לחוד.

אנחנו יודעים ואוהבים להתאים את המשחקים במיוחד לאירוע. פאזלים בהפקה מיוחדת עבורכם, צילומי פורטרט של מורים ומנהלים ואפילו משחקים מיוחדים שאנחנו מעצבים במיוחד עבורכם. הגמד הנעלם מוכיח את עצמו ככלי נהדר לתקשורת והפעלה עבור קהלים של בעלי צרכים מיוחדים. הם נפתחים מול לוחות המשחק, ומציגים יכולות שבדרך כלל אינן באות לידי ביטוי. במקרים רבים, מורים ומטפלים המקצועיים נפעמים מהתוצאות. 


 

ברצוני להודות על השתתפותכם בפסטיבל המדע של מכון ויצמן למדע. פעילות "הגמד הנעלם" בפסטיבל משכה קהל רב של סקרנים ומתעניינים וללא ספק הייתה מוקד עניין מושך ומהנה למבקרי הפסטיבל. ברור לי כי הושקע מאמץ רב מצידכם גם בזמן ההכנות לפני הפסטיבל, וכמובן בימי הפסטיבל עצמו. עבודתכם נעשתה עם רצון טוב ונכונות רבה לעזור בהצלחת הפסטיבל.

 

בברכה, משה רשפון - מנכ"ל הפסטיבל​

תודה על הפעילות שהעברתם בחצר הספריה העירונית שלנו. "הגמד הנעלם" היה הצלחה. הוא הוסיף צבעוניות, עניין והרבה חשיבה בדרך של משחק. 

 

ירדנה נפתלי - מנהלת הספריה העירונית מידעטק, נהריה

קבל את תודתנו והערכתנו על תרומתך הרבה לאירוע שמחת בית השואבה לילדים חולי סרטן ולמשפחותיהם בעמותת "רחשי לב", שנערכה בבית הילד במרכז הרפואי שיבא. בתרומתך האדיבה, זכית להעלות חיוך על פניהם של הילדים חולי הסרטן ומשפחותיהם, להסיח את דעתם מהכאב והפחד, להעניק להם שמחת חג ורגעים של אושר בתוך תקופת המחלה הקשה. 
 

ראובן גשייד - יו"ר עמותת רחשי לב

בין לקוחותינו במגזר הציבורי נמנים:

אימייל: sales@hagamad.co.il

סלולרי: 054-7693588

הגמד הנעלם | הורדים 30 גני-יהודה 5690500

כל הזכויות שמורות ליורם בר-סלע