top of page

הלבישו אותי

המשתתפים "מלבישים" את דמות חתן/כלת השמחה באבזרים משעשעים ותלבושות ססגוניות. (שני לוחות). משחק זה מהווה הזדמנות פז להפוך את חתן/כלת השמחה ל"מסמר הערב". לאירועים מיוחדים, ניתן ליצור תלבושות מיוחדות. 

המשחקים

Halbishu-4.jpg
Halbishu-2.jpg
Halbishu-3.jpg

ברכו אותי

האורחים רושמים ומציירים כרטיסי ברכה שנשארים למזכרת לאחר האירוע. תמיד מפתיע לראות עד כמה שמחים הילדים והמבוגרים להביא לידי ביטוי את החשיבה היצירתית ויכולת הכתיבה הספרותית בחריזה, כתיבה וציור. במקרים רבים, משלבים בני המשפחה את הברכות באלבום שהם מכינים מצילומי האירוע.

Barchu-6.jpg
Barchu-1.jpg
Barchu-5.jpg
Gamad-2.jpg
Gamad-4.jpg
Gamad-1.jpg

הגמד הנעלם

במשך כל האירוע מנסים המשחקים להבין לאן נעלם אחד הגמדים כאשר מחליפים בין שני חלקי התמונה. אילוזיה מדהימה עם הסבר מפתיע. "אין חיה כזאת". אחד הגמדים ממש נעלם מהתמונה. כאילו מחקו אותו מהציור. מבוגרים וילדים יכולים לבלות בראש טוב שעות ליד האילוזיה המפתיעה ולנסות לפענח אותה.

65,000 פרצופים

המשתתפים מרכיבים חלקי דמויות ויוצרים מעל 65,000 פרצופים משעשעים חדשים. (שני לוחות משחק). זהו קלסתרון מצוייר שכל חלקיו מתאימים אחד לשני. 

Faces-2.jpg
Faces-3.jpg
Faces-1.jpg
Puzzle-5.jpg
Puzzle-6.png
Puzzle-7.jpg

פאזל מגנטי ענק

70 על 50 ס"מ של חוויה מלהיבה ומרגשת. באירועי בר/בת-מצווה, מעוצב הפאזל על בסיס צילום של חתן/כלת השמחה. באירועי חברות, אנחנו נוהגים להפיק אותו מויז'ואל מרכזי של החברה. בכניסה לאירוע אנחנו מחלקים את פיסות הפאזל המגנטי לאורחים והם צריכים להרכיב אותן על הלוח המגנטי. 

Nefila-3.jpg
Nefila-2.jpg
Nefila-1.jpg

נפילה חפשית

המשתתפים בונים בעצמם מסלול Pin-Ball ומשחקים בו כרצונם. משחק זה יכול להוות מבחן מקדים לקורס טיס. זהו אתגר מלהיב לילדים בעלי חוש טכני מפותח. הם יוצרים מסלולים מקוריים ולפעמים מפנים את החשיבה היצירתית שלהם ואת החוש האסתטי ליצירת תמונות ופורטרטים מהחלקים התלת-מימדיים המהווים את "כלי המשחק". 

תפוס את הגמד

גירסה מרהיבת עיניים של קליעה למטרה. המשתתפים מעיפים אל הלוח עיגולים מגנטיים וצריכים לתפוס את הגמדים המתחזים עם הזקן. זהו משחק שובב ושובה עיין המושך אליו גם ילדים וגם מבוגרים. מתאים לאוהבי הפעולה. כולם נהנים גם מהאתגר עצמו וגם מצליל המגנטים הנצמדים ללוח.

Catch-2.jpg
Catch-1.jpg
Cartch-3.jpg
Tangram-1.jpg
Tangram-3.jpg
Tangram-2.jpg

מגנטנגרם

ריבועים, צורות גיאומטריות, ארנבות ועוד המון צורות להרכבה מחלקי הטנגרם הצבעוניים. זהו משחק סיני עתיק יומין. אוהבי משחקי החשיבה הגיאומטריים מוצאים בו עניין אינסופי. בונים את הריבוע המפורסם ועוברים לבעלי חיים, צורות גיאומטריות ומה לא. 

X-2.jpg
X-4.jpg
X-3.jpg

איקס עיגול

 המשחק מוכר לכולם וזוכה לפופולריות רבה בקרב קהלי הגמד הנעלם. כולנו יודעים שכדי שמישהו יזכה בניצחון, המתמודד השני צריך לטעות. ובכל זאת, בסערת האירוע קורה פעמים רבות שצד אחד טועה והשני מנצח. לא תמיד צריך אתגרים קשים ומסובכים. לפעמים סתם משחק פשוט "עושה את העבודה" ומדליק את הקהל.

Magic-2.jpg
Magic-3.jpg
Magic-1.jpg

פאזל הקסמים

פרדוקס גיאומטרי מדהים. בצד אחד הפאזל שלם ובצד השני חסר לו חלק אחד. אפשר להרכיב שוב ושוב ולנסות לפענח איך זה קורה. הפקנו כאלה פאזלים לחברות רבות כגון: Sapiens, Magic, NAS, אנשים ומחשבים, תרימה ועוד.

Sudoku-3.jpg
Sudoku-1.jpg
Sudoku-2.jpg

סודוקו

המשחק הידוע לאוהבי מספרים. גירסה צבעונית שגם אלה שעדיין אינם קוראים מספרים יכולים לשחק בה. משחק חשיבה נפלא ומרשים. הוא כולל 3 רמות שונות של אתגרים. משחקים קלים, בינוניים וקשים ל"מיטיבי לכת". 

Damka-1.jpg
Damka-4.jpg
Damka-3.gif

שיגעון הדמקה

הנערים בגיל בר/בת מצווה, שלא לכבודם לשחק במשחקים ילדותיים, מוצאים עניין רב בגירסה ססגונית של המשחק הפופולארי. המשחק מהווה גם מעין "חותמת כשרות" המעידה שמדובר כאן במשחקים רציניים ולא בהפעלה ילדותית. 

Shesh-3.jpg
Shesh-2.jpg
Shesh-1.jpg

שש בש

בחרנו להוסיף את המשחק הזה לרפרטואר המגוון של הגמד הנעלם לטובת בני הנוער שלא לכבודם לשחק במשחקים ילדותיים. הם רואים מרחוק את לוח השש-בש הענק, ומבינים שמותר להתקרב למשחקים. 

L-2.jpg
L-1.png
L-4.jpg

משחק ה-L

משחק האסטרטגיה המינימליסטי ביותר בעולם. הומצא ע"י אדוארד דה בונו - הגורו של החשיבה היצירתית וממציא שיטת הכובעים לפיתוח יצירתיות. 16 משבצות, 4 כלים והמון מקום לחשיבה ותכנון. למידע נוסף-הקליקו כאן.

Zikaron-1.jpg
Zikaron-2.jpg

משחק הזיכרון

דמויות מפוסלות מספרי הילדים מושכות תשומת לב רבה של בני כל הגילאים ומאתגרות את הריכוז והזיכרון. הזדמנות פז לילדים לנצח את המבוגרים.

bottom of page